Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

​Vali/Belediye Başkan V. H. Engin Sarıibrahim’in “1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü” Mesajı

Her yıl 1 Ekim tarihinde kutlanmakta olan “Dünya Yaşlılar Günü,” hayat tecrübeleriyle bizlere yol gösteren değerli büyüklerimize hürmet ve şükranlarımızı sunma imkânı tanımaktadır. Dünümüz ile bugünümüz arasında köprü vazifesi gören, tecrübeleriyle yolumuza ışık tutan yaşlılarımız en kıymetli değerlerimizdir. Bizler de geçmişi bugüne taşıyarak toplumsal ve manevi değerlerimizi gelecek kuşaklara aktarmamızı sağlayan yaşlılarımızı en önemli hazinemiz […]

​Vali/Belediye Başkan V. H. Engin Sarıibrahim’in “1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü” Mesajı
01 Ekim 2020 - 14:24 'de eklendi.

Her yıl 1 Ekim tarihinde kutlanmakta olan “Dünya Yaşlılar Günü,” hayat tecrübeleriyle bizlere yol gösteren değerli büyüklerimize hürmet ve şükranlarımızı sunma imkânı tanımaktadır.

Dünümüz ile bugünümüz arasında köprü vazifesi gören, tecrübeleriyle yolumuza ışık tutan yaşlılarımız en kıymetli değerlerimizdir. Bizler de geçmişi bugüne taşıyarak toplumsal ve manevi değerlerimizi gelecek kuşaklara aktarmamızı sağlayan yaşlılarımızı en önemli hazinemiz olarak görmekteyiz.

Yaşamlarının büyük bölümünde çalışarak insanlığa yararlı hizmetlerde bulunan kıymetli yaşlılarımızın yanlarında olmak bizlerin asli görevidir. Şeyh Edebali’nin “Ey oğul! Ananı, atanı say! Bereket büyüklerle beraberdir.” nasihatini şiar edinen bir toplum olarak, saygıdeğer büyüklerimizi asla bir yük olarak görmeyip bilakis onlara hak ettikleri ilgi ve saygıyı göstermekteyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, bizleri sabırla, sevgiyle bugünlere taşıyan, hayatımızın her aşamasında bizlere rehberlik eden yaşlılarımıza huzurlu ve sağlıklı uzun ömürler diliyor, tüm yaşlılarımızın 1 Ekim Yaşlılar Günü’nü gönülden kutluyorum.

H. Engin SARIİBRAHİM

Vali                  

Belediye Başkan V.   

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER