Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANISINA FİDANLAR DİKİLDİ

Sabah saatlerinde Iğdır valisi Sn Enver ÜNLÜ’nün öncülüğünde, Iğdır valiliği ekiplerince hazırlanan 15 Temmuz şehitleri hatıra ormanında, fidan dikme töreni gerçekleştirildi. Programa aralarında Ak parti il başkanı Sn. AV. Ahmet TUTULMAZ, Iğdır üniversitesi Rektörü Sn. Mehmet HAKKI ALMA, İl Jandarma komutanı Sn. Hakan BAŞAKÇI ve il özel idaresi genel sekreteri Sn. Ferhat AKKUŞ’un da bulunduğu […]

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANISINA FİDANLAR DİKİLDİ
15 Temmuz 2019 - 18:22 'de eklendi.

Sabah saatlerinde Iğdır valisi Sn Enver ÜNLÜ’nün öncülüğünde, Iğdır valiliği ekiplerince hazırlanan 15 Temmuz şehitleri hatıra ormanında, fidan dikme töreni gerçekleştirildi.
Programa aralarında Ak parti il başkanı Sn. AV. Ahmet TUTULMAZ, Iğdır üniversitesi Rektörü Sn. Mehmet HAKKI ALMA, İl Jandarma komutanı Sn. Hakan BAŞAKÇI ve il özel idaresi genel sekreteri Sn. Ferhat AKKUŞ’un da bulunduğu bir çok kurum amiri, siyasetçi ve vatandaş katıldı. Sabahın erken saatleri olmasına rağmen programa duyulan ilgi dikkatlerden kaçmadı.Fidan dikme töreninin ardından Vali ÜNLÜ eşliğinde yapılan uzun bir yürüyüşün ardından, kent ormanında şehitlerimizin anısına dualar edildi. Duaların ardından çay ve sohbet molası verildi. Sohbet esnasında Vali ÜNLÜ ile katılımcılar arasındaki sıcak diyaloglar, ilimizde güzel bir huzur ortamının oluştuğunun nişanesi gibiydi.

Program karşılıklı iyi niyet ve temenni duygularıyla son buldu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER