Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Açıköğretim Sistemi – Kayıt Yenileme Bilgilendirmesi

AÖF’DEN DUYURU Sevgili Öğrencimiz, Yeni dönemin başlamasına çok az kaldı! Sen de Türkiye’nin açık ve uzaktan öğrenmede yaklaşık 40 yıllık tecrübeye sahip öncü kurumu olan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sisteminin bir öğrencisi olarak kaydını yenile ve hayallerinin peşinden koşmaya, sana sunulan fırsatların ayrıcalığını yaşamaya devam et! Bunun için yapman gereken şey çok basit: Kayıt sayfasından giriş yapıp derslerini […]

Açıköğretim Sistemi – Kayıt Yenileme Bilgilendirmesi
23 Ekim 2020 - 12:36 'de eklendi.

AÖF’DEN DUYURU

Sevgili Öğrencimiz,

Yeni dönemin başlamasına çok az kaldı! Sen de Türkiye’nin açık ve uzaktan öğrenmede yaklaşık 40 yıllık tecrübeye sahip öncü kurumu olan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sisteminin bir öğrencisi olarak kaydını yenile ve hayallerinin peşinden koşmaya, sana sunulan fırsatların ayrıcalığını yaşamaya devam et!

Bunun için yapman gereken şey çok basit: Kayıt sayfasından giriş yapıp derslerini seçerek ödemeyi tamamlamak…

Kayıt yenileme işlemini 23 Ekim 2020 Cuma günü sonuna kadar (ders seçimi saat 23.30, ödeme 23.59’a kadar) yapabilirsin. Kaydın tamamlandıktan sonra Anadolum eKampüs üzerinden derslerin tanımlanacak ve birçok farklı materyalle öğrenme olanağına kavuşmuş olacaksın. Ayrıca 2020-2021 Güz Dönemi Ara Sınavlarında dilediğin yerden masaüstü, dizüstü ya da mobil cihazınla bağlanarak sınavlarını sana verilen süre içerisinde dilediğin zaman diliminde gerçekleştirebileceksin.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER