Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Afet Ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu

Iğdır Valisi Sn. Enver Ünlü’nün başkanlığında Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu Toplantısı yapıldı.Iğdır Valiliği toplantı salonunda düzenlenen toplantıya, Iğdır Valisi’nin yanı sıra, Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu üyeleri ve 26 hizmet grubu katıldı. Ana Çözüm Ortağı kurum ve kuruluşlarımızın yapmakta olduğu Yerel Düzey Hizmet Grubu Operasyon Planlarında, Iğdır’da meydana gelebilecek afet olaylarına karşı […]

Afet Ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu
10 Ekim 2019 - 15:24 'de eklendi.

Iğdır Valisi Sn. Enver Ünlü’nün başkanlığında Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu Toplantısı yapıldı.Iğdır Valiliği toplantı salonunda düzenlenen toplantıya, Iğdır Valisi’nin yanı sıra, Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu üyeleri ve 26 hizmet grubu katıldı.
Ana Çözüm Ortağı kurum ve kuruluşlarımızın yapmakta olduğu Yerel Düzey Hizmet Grubu Operasyon Planlarında, Iğdır’da meydana gelebilecek afet olaylarına karşı ne gibi hazırlıkların yapıldığı, kurum ve kuruluşlarımızın kapasitelerinin ne aşamada olduğu, eksikliklerin ve ihtiyaçların tekrar gözden geçirilmesi amacıyla düzenlenen toplantı, Iğdır Valisi Sn. Enver Ünlü’nün katılımcılara hitabı, video gösterimi, slayt gösterimi, sorun ve önerilerin dile getirilmesi ve alınan kararların okunması ile son buldu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER