Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

AK PARTİ IĞDIR İL BAŞKANLIĞINDAN KAMUOYUNA DUYURU

Ak Parti Iğdır İl Başkanlığının meclis üyesi listelerinin açıklanması üzerine parti kararını protesto etmeleri üzerine Abdullah Em ve Veli Bayat’ın kesin ihraç istemiyle Disiplin Kuruluna sevk edildiğini duyurdu. “Basın Açıklaması Halen Aralık İlçemizin İl Genel Meclis Üyeleri olup, İl ve İlçe Teşkilatlarımızın takdiri ve Genel Merkezimizin onayıyla Aralık İlçemizin 2. Sıra İl Genel Meclis Üyeliğine aday […]

AK PARTİ IĞDIR İL BAŞKANLIĞINDAN KAMUOYUNA DUYURU
06 Mart 2019 - 9:41 'de eklendi.

Ak Parti Iğdır İl Başkanlığının meclis üyesi listelerinin açıklanması üzerine parti kararını protesto etmeleri üzerine Abdullah Em ve Veli Bayat’ın kesin ihraç istemiyle Disiplin Kuruluna sevk edildiğini duyurdu.

“Basın Açıklaması

Halen Aralık İlçemizin İl Genel Meclis Üyeleri olup, İl ve İlçe Teşkilatlarımızın takdiri ve Genel Merkezimizin onayıyla Aralık İlçemizin 2. Sıra İl Genel Meclis Üyeliğine aday gösterilen Abdullah Em ile aynı ilçenin Yedek 1. Sırasına aday gösterilen Veli Bayat listelerin açıklanması üzerine parti kararını protesto ederek istifa etmişlerdir.

İstifa ederken hem sosyal medyaya, hem de yerel basına verdikleri beyanlarda parti organlarını hedef alarak açıklama yapmalarıyla parti disiplinine aykırı hareket ettikleri ve partimize zarar verdikleri kanaatiyle İlçe Teşkilatımızın önerisi ve İl Yönetim Kurulumuzun kararıyla kesin ihraç istemiyle Disiplin Kuruluna sevk edilmişlerdir.

Kamuoyuna saygıyla arz ederiz.

Burcu GÜNDE
Iğdır Ak Parti İl Başkan Yard. 
Tanıtım ve Medya Başkanı

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER