Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

AK PARTİNİN EMEKTARLARINDAN GAZETELERİMİZE ZİYARET

Ak parti eski merkez ilçe başkanı ve milletvekili adayı sayın Hasan GÜNEŞ, Ak Parti eski il başkan yardımcısı ve Belediye başkan aday adayı Umut YILMAZ gazetemizi ziyaret ettiler. Ak Parti camiası içerisinde sevilen, Ak partinin kurulduğu dönemlerin temelinden yetişerek ve tecrübeleriyle görevleri döneminde hiçbir menfi düşünceye girmeden halka yardımcı olma gayretinde olan, toplumun her kesimi […]

AK PARTİNİN EMEKTARLARINDAN GAZETELERİMİZE ZİYARET
06 Ekim 2020 - 13:10 'de eklendi.

Ak parti eski merkez ilçe başkanı ve milletvekili adayı sayın Hasan GÜNEŞ, Ak Parti eski il başkan yardımcısı ve Belediye başkan aday adayı Umut YILMAZ gazetemizi ziyaret ettiler.

Ak Parti camiası içerisinde sevilen, Ak partinin kurulduğu dönemlerin temelinden yetişerek ve tecrübeleriyle görevleri döneminde hiçbir menfi düşünceye girmeden halka yardımcı olma gayretinde olan, toplumun her kesimi tarafından takdirler kazanmış olan Sayın Güneş ve Sayın Yılmaz  ile ilimizde Son zamanlarda yaşanan olaylar ve toplum tarafından da merakla izlenen olaylar ile ilgili bir dizi koyu sohbet ettik. 

Geçmişte oldukları gibi gelecekte de partilerinin yanında olduklarını bildiren başkanlar ile koyu sohbet sonrası hatıra fotoğrafı çekildi.

Samimi Denge kavramına, samimiyetleriyle  apaçık örnek olan 2 başkana da ziyaretlerinden ötürü Aras ve Aydın gazeteleri ailesi olarak teşekkür eder, toplumda kurdukları dostluklar ve yaklaşımlar bağlamında da gönül kapılarını her daim açık bırakabilen başkanlara da  siyasi hayatlarında yapacakları girişimlerde de yollarının açık olmasını dileriz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER