Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Albay Özdurhan’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kd. Albay Mustafa Özdurhan’a hayırlı olsun ziyarette bulundu. Rektör Alma’nın ziyaretinden son derece mutlu olduğunu dile getiren İl Jandarma Komutanı Kd. Albay Mustafa Özdurhan, bilim yuvası olarak gördükleri üniversitelerle işbirliği içinde olmaktan memnuniyet duyacaklarını kaydetti ve Rektör Alma’ya ziyaretinden dolayı teşekkür etti.Rektör Alma […]

Albay Özdurhan’a Hayırlı Olsun Ziyareti
28 Eylül 2019 - 16:08 'de eklendi.

Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kd. Albay Mustafa Özdurhan’a hayırlı olsun ziyarette bulundu.
Rektör Alma’nın ziyaretinden son derece mutlu olduğunu dile getiren İl Jandarma Komutanı Kd. Albay Mustafa Özdurhan, bilim yuvası olarak gördükleri üniversitelerle işbirliği içinde olmaktan memnuniyet duyacaklarını kaydetti ve Rektör Alma’ya ziyaretinden dolayı teşekkür etti.Rektör Alma ise “Komutanımıza hem hayırlı olsun dileklerimizi iletmek, hem de buradaki çalışmalarında bizlerden alabilecekleri destekler konusunda her zaman yanlarında olduğumuzu ifade etmek için geldik. Üniversite-Valilik ve Belediye olarak tüm kurumlarımız ile Iğdır’ı bir adım daha ileri götürmek için hizmet vermekteyiz. Ben bir kez daha kendilerine Iğdır’daki görevinde başarıları diliyorum” şeklinde konuştu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER