Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Alma’dan Güngör’e Makamında Ziyaret

Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’ü makamında ziyaret etti. İkili görüşme esnasında ortak projeler hakkında fikir alış verişinde bulundu. Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ile bir araya geldi. Ziyaret sırasında; sıfır atık, e- yenilenebilir enerji ve sera yapımı […]

Alma’dan Güngör’e Makamında Ziyaret
17 Ağustos 2019 - 16:52 'de eklendi.

Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’ü makamında ziyaret etti. İkili görüşme esnasında ortak projeler hakkında fikir alış verişinde bulundu.
Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ile bir araya geldi. Ziyaret sırasında; sıfır atık, e- yenilenebilir enerji ve sera yapımı konusunda ortak proje yapma üzerine görüşmeler yapıldı. Yapılan ziyaret esnasında ayrıca Röktör Alma, üniversitemizin ihtiyacı olan makine ve teçhizat talebini Başkan Güngöre iletti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER