Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Amatör Spor Haftası Kapanış Ve Ödül Töreni

Iğdır Valisi Sn. Enver Ünlü, 7-13 Ekim tarihleri arasında kutlanan Amatör Spor Haftası Kapanış ve Ödül Töreni’ne katıldı. Gençlik Merkezinde düzenlenen törene Iğdır Valisi’nin yanı sıra protokol üyeleri, kulüp başkanları, kulüp yöneticileri, sporcular, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan program, Gençlik ve Spor Iğdır İl Müdürlüğünün yıl içerisinde yapmış […]

Amatör Spor Haftası Kapanış Ve Ödül Töreni
15 Ekim 2019 - 15:04 'de eklendi.

Iğdır Valisi Sn. Enver Ünlü, 7-13 Ekim tarihleri arasında kutlanan Amatör Spor Haftası Kapanış ve Ödül Töreni’ne katıldı.
Gençlik Merkezinde düzenlenen törene Iğdır Valisi’nin yanı sıra protokol üyeleri, kulüp başkanları, kulüp yöneticileri, sporcular, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan program, Gençlik ve Spor Iğdır İl Müdürlüğünün yıl içerisinde yapmış olduğu faaliyetlerle ilgili hazırlanan slayt gösterisi, öğrenciler tarafından spor gösterilerinin yapılması ve yılın en iyilerine ödüllerinin verilmesinin ardından sona erdi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER