Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

ARICININ YÜZÜ GÜLDÜ

20 eylül 2019 tarihinde “ARICININ IĞDIR İL TARIM MÜDÜRLÜĞÜNE İSYANI” başlıklı haberimizin akabinde konuya dahil olan ığdır arıcılar birliği başkanı Hüccet ŞABAHAT,Gerek il müdürlüğü gerekse bal üreticisi Ahmet GÜLEN ile bir takım görüşmelerde bulundu. Yapılan görüşmeleri değerlendiren sayın ŞABAHAT: “Kısa bir süre önce üyemiz Ahmet GÜLEN, Iğdır il tarım müdürlüğü personelleri ile yaşadığı sorunu sosyal […]

ARICININ YÜZÜ GÜLDÜ
07 Ekim 2019 - 15:35 'de eklendi.

20 eylül 2019 tarihinde “ARICININ IĞDIR İL TARIM MÜDÜRLÜĞÜNE İSYANI” başlıklı haberimizin akabinde konuya dahil olan ığdır arıcılar birliği başkanı Hüccet ŞABAHAT,Gerek il müdürlüğü gerekse bal üreticisi Ahmet GÜLEN ile bir takım görüşmelerde bulundu. Yapılan görüşmeleri değerlendiren sayın ŞABAHAT:
“Kısa bir süre önce üyemiz Ahmet GÜLEN, Iğdır il tarım müdürlüğü personelleri ile yaşadığı sorunu sosyal medya hesabından paylaştıktan sonra, Medyaya yansıması üzerine Arıcılar Birliği olarak olaya müdahil olduk, sorunun biran önce çözülmesi adına il tarım müdürlüğü yetkilileri ile görüşme sağladık.
Yaptığımız görüşme sonucunda yetkililer bize;Konu hakkında bilgimiz var, KURUM PERSONELLERİMİZ ve ÜRETİCİMİZ ARASINDA YAŞANAN TATSIZ OLAY TAMAMEN KARŞILIKLI YANLIŞ ANLAŞILMADAN İBARETTİR.
Konunun çözülmesi için gerekli hassasiyeti göstererek olayı inceledik.
İNCELEMELER SONUCU ÜRETİCİMİZ YÖNELİK HERHANGİ BİR CEZAİ İŞLEM UYGULANMAYACAĞI BİLDİRİRİZ dediler.
Arıcılar birliği başkanı olarak bizde, konunun fazla uzatılmadan ve üreticisini de düşünerek hassas bir şekilde incelemelerde bulunan İl tarım müdürü sayın Özkan YOLCU ve ekibine, çözümden yana olumlu tavır sergileyen üreticimiz sayın Ahmet GÜLEN’E, olaylara tarafsız kalarak sorunları dile getiren ARAS GAZETESİ’NE teşekkür ederiz.” Dedi

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER