Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

ASİMDER GENEL MERKEZİNDEN BOMBA İDDAA: FETÖ ŞÜPHELİLERİ PATNOS’TA İŞİD’Lİ TERÖRİSTİ ZİYARET ETTİ Mİ?

ASİMDER Genel Merkezi adına ASİMDER başkanı Göksel Gülbey Türkiye gündemine bomba gibi düşecek iddialarda bulundu.  Sayın Gülbey, ASİMDER Genel Merkezi adına sosyal medya hesabından  2 Bürokrat ve 1 yabancı diplomatın Patnos’ta L Tipi Cezaevi’nde yatan IŞİD terör örgütü mensubu bir şahsı ziyaret ettiklerini, Ayrıca ziyarete giden 2 üst düzey yetkilinin ve 1 yabancı diplomatında FETÖ […]

ASİMDER GENEL MERKEZİNDEN BOMBA İDDAA: FETÖ ŞÜPHELİLERİ PATNOS’TA İŞİD’Lİ TERÖRİSTİ ZİYARET ETTİ Mİ?
16 Eylül 2020 - 21:37 'de eklendi.

ASİMDER Genel Merkezi adına ASİMDER başkanı Göksel Gülbey Türkiye gündemine bomba gibi düşecek iddialarda bulundu.

 Sayın Gülbey, ASİMDER Genel Merkezi adına sosyal medya hesabından  2 Bürokrat ve 1 yabancı diplomatın Patnos’ta L Tipi Cezaevi’nde yatan IŞİD terör örgütü mensubu bir şahsı ziyaret ettiklerini, Ayrıca ziyarete giden 2 üst düzey yetkilinin ve 1 yabancı diplomatında FETÖ şüphelisi olduklarını iddia etti.
ASİMDER Genel başkanı Göksel GÜLBEY’E soruyoruz:
İŞİD’li teröristi ziyaret eden bürokratlar ve Diplomat kimlerdir?
Böyle bir ziyaret olduysa Cezaevi tarafından kaydedilen bir kayıt veya kamera kaydı olmaz mı, bu konuyu araştırarak mı paylaşımda bulundunuz? 

 Göksel Gülbey’in sosyal medya hesabından yaptığı açıklamaların son zamanlarda İçişleri bakanlığınca Kaymakamlar ve Vali yardımcılarına yönelik yapılan FETÖ soruşturması ile yakın zamanlı olması da dikkatlerden kaçmadı.

Ülkemizde son zamanlarda, bir çok terör örgütüne yönelik yoğun bir şekilde kararlı operasyonlar yürütülmekte ve yapılan  operasyonlarla ülkede Birlik bütünlük ve huzur sağlanması hedeflenmektedir. Bu kapsamda ASİMDER genel merkezinin böylesi önemli konular hakkında bildiği bilgileri ülkemiz yetkililerine ve  güvenlik birimlerine ivedi bir şekilde iletmesi gerekmektedir.

ASİMDER GENEL BAŞKANI Göksel GÜLBEY’in Paylaşımı:

“ÜÇ FETÖCÜ ŞÜPHELİSİ PATNOS’DA BULUŞTU MU?…
Aldığımız duyumlar doğruysa ASİMDER üzerinde oynanan oyun ne kadar büyükmüş meğer. Bir üst düzey bürokrat ile bir yabancı diplomat Patnos ilçesinde bir üst düzey bürokratla buluştular mı?
Patnosda görev yapan bu üst düzey bürokratla Patnos L tipi cezavinde bu şahıslar Azerbaycanlı asılı IŞID terör örgütü üyesi olarak tutuklu olan Nicat Memedov ile görüştüler mi?
Bu üç şahısda FETÖ terör örgütü şüphesi bulunan şahıslar ve bunların ikisi ASİMDER üzerine oyun oynayan şahıslar. 
Bunun cevaplarını bizde merak ediyoruz. Doğruysa eğer devletimiz güçlüdür hesabını soracaktır bu itifakın saygılarımla;
ASİMDER Genel Merkezi”

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER