Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

ASLANTÜRK’TEN GAZETELERİMİZE ZİYARET

TAM KAR yönetim kurulu başkanı ve Iğdır Ticaret ve Sanayi Odası meclis üyesi, İşadamı Sn. Ali Rıza ARSLANTÜRK, ARAS ve AYDIN gazetelerimizi ziyaret etti.   Ziyaret esnasında ilimizde Son zamanlarda yaşanan olaylar, ilimizdeki Ticaret potansiyeli, esnaf ve ticaret sorunları, siyasi oluşumlar ve bürokrasinin Iğdır ticaretini geliştirmeye yönelik yapmaları gereken çabalar üzerine bir dizi sohbetlerde bulunduk. […]

ASLANTÜRK’TEN GAZETELERİMİZE ZİYARET
02 Eylül 2020 - 19:37 'de eklendi.

TAM KAR yönetim kurulu başkanı ve Iğdır Ticaret ve Sanayi Odası meclis üyesi, İşadamı Sn. Ali Rıza ARSLANTÜRK, ARAS ve AYDIN gazetelerimizi ziyaret etti.

  Ziyaret esnasında ilimizde Son zamanlarda yaşanan olaylar, ilimizdeki Ticaret potansiyeli, esnaf ve ticaret sorunları, siyasi oluşumlar ve bürokrasinin Iğdır ticaretini geliştirmeye yönelik yapmaları gereken çabalar üzerine bir dizi sohbetlerde bulunduk.

 Bulunduğu her ortamda Iğdır sorunlarını dile getirerek çözüm ağı oluşturmaya çalışan Sayın ASLANTÜRK’e gazetemize yaptıkları nazik ziyaretlerinden dolayı memnuniyetimizi bildirir ve ayrıca teşekkür ederiz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER