Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ CUMHURİYETİN 96. YAŞINI BÜYÜK BİR COŞKU İLE KUTLADI

Özel Iğdır Bahçeşehir Koleji, Cumhuriyetin kuruluşunun 96. yılını kutladı.           Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Bahçeşehir Koleji’nde gerçekleştirilen etkinlikte izleyenler, Cumhuriyetin oluşumuna bir kez daha tanık oldular. Kutlamada şiirlerden şarkılara, tiyatrodan dans gösterilerine kadar pek çok etkinlik yapıldı. Bahçeşehirli öğrenciler, Cumhuriyetin hürriyet olduğunu hatırlatıp bu büyük bayramı velileri ile birlikte büyük bir coşkuyla kutladılar.           Özel […]

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ CUMHURİYETİN 96. YAŞINI BÜYÜK BİR COŞKU İLE KUTLADI
30 Ekim 2019 - 17:37 'de eklendi.

Özel Iğdır Bahçeşehir Koleji, Cumhuriyetin kuruluşunun 96. yılını kutladı.

          Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Bahçeşehir Koleji’nde gerçekleştirilen etkinlikte izleyenler, Cumhuriyetin oluşumuna bir kez daha tanık oldular. Kutlamada şiirlerden şarkılara, tiyatrodan dans gösterilerine kadar pek çok etkinlik yapıldı. Bahçeşehirli öğrenciler, Cumhuriyetin hürriyet olduğunu hatırlatıp bu büyük bayramı velileri ile birlikte büyük bir coşkuyla kutladılar.

          Özel Iğdır Bahçeşehir Koleji Kurum Müdürü Kadri GÜVENÇ, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün EN BÜYÜK ESERİM dediği Cumhuriyetin 96. kuruluş yıl dönümünü muhteşem bir coşkuyla kutlamaktan gurur duyduklarını belirtti. GÜVENÇ: “Bizler, aileleriniz ve öğretmenleriniz olarak Cumhuriyetin ne kadar önemli bir değer olduğunu size anlatarak, Atatürkçü çocuklar yetiştirmeye devam ettikçe, sizler Atatürk ilke ve devrimlerinin gösterdiği aydınlık yoldan ilerledikçe, daha nice Cumhuriyet Bayramı’nı hep birlikte coşkuyla kutlamaya devam edeceğiz. Türkiye Cumhuriyeti’ni kurup bizlere armağan eden M. Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve Cumhuriyetimizi korumak için canlarını feda eden şehitlerimizi saygıyla anıyoruz. Türkiye Cumhuriyeti’nin 96. yaşı kutlu olsun!’’ dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER