Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

BASIN BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Iğdır İl Tarım ve Orman Müdürlüğünün 2016 yılından bu yana yapmış olduğu çalışmalarını anlatmak ve paylaşmak amacı ile kurum toplantı salonunda basın toplantısı düzenlendi. Toplantı; yerel basın ve haber ajansı mensuplarının katılımıyla gerçekleşti. Slayt gösterisiyle sunumlar yapıldı. Yapılan çalışmalar basın mensuplarına anlatıldı. Basın mensupları ile Iğdır’da tarım ve hayvancılığını daha ileri seviyelere taşıyabilmek için neler […]

BASIN BİLGİLENDİRME TOPLANTISI
05 Ekim 2019 - 16:42 'de eklendi.

Iğdır İl Tarım ve Orman Müdürlüğünün 2016 yılından bu yana yapmış olduğu çalışmalarını anlatmak ve paylaşmak amacı ile kurum toplantı salonunda basın toplantısı düzenlendi.
Toplantı; yerel basın ve haber ajansı mensuplarının katılımıyla gerçekleşti. Slayt gösterisiyle sunumlar yapıldı. Yapılan çalışmalar basın mensuplarına anlatıldı. Basın mensupları ile Iğdır’da tarım ve hayvancılığını daha ileri seviyelere taşıyabilmek için neler yapıla bilinir şeklinde istişarelerde bulunuldu.
Toplantıda İl Müdürü Özkan YOLCU; “Bizim amacımız Bakanlığımızın bize vermiş olduğu imkânları en iyi şekilde kullanarak yöremizde tarım ve hayvancılığı geliştirmektir. Bunu yaparken hiçbir usulsüzlüğe müsaade etmeden doğru bir şekilde yapmaya çalışıyoruz. Bunun yanı sıra yerel kaynakları kullanarak projeler üretip, daha fazla üretime katkı sağlayabiliyoruz.
Teknik ekiplerimiz mesai kavramını gözetmeksizin canla başla çalışıyorlar. Gerek gıda denetimleri, gerek bitkisel üretim alanları, gerek hayvansal üretim ile ilgili ne gerekiyorsa elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz yapacağız da. Siz değerli basın mensuplarımızın da bölgemizin tarım ve hayvancılık alanında fikirlerini alarak daha farklı projeler üretmeyi hedeflemektir. Medya olarak birçok kitlelere ulaşarak çalışmalarımıza katkıda bulunduğunuz için teşekkür ederim” dedi.

Toplantı sonunda basın mensuplarının sorularını Cevaplayan İl Müdürü Özkan YOLCU; katılımcılara teşekkür etti ve toplantı sona erdi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER