Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

BAŞKAN TUTULMAZ: “SEVİNÇLER TEDBİRLERİ ELDEN BIRAKMAMALI.”

Ak parti Iğdır eski il başkanı Sayın Av. Ahmet TUTULMAZ Sosyal medya hesabından, ilimizde Covid 19 virüsü etkisinden kurtulan vatandaşlarımız ve ilimize tedbirler hususunda bir paylaşımda bulundu. Sayın TUTULMAZ: “ilimizde Iğdır’da kovid-19 testi pozitif çıkıp da hastaneye yatırıldıktan sonra iyileşen 18 vatandaşımız taburcu edildi. Bu durum Iğdırımız için psikolojik olarak iyi bir haber, ancak tedbirlerimizi […]

BAŞKAN TUTULMAZ: “SEVİNÇLER TEDBİRLERİ ELDEN BIRAKMAMALI.”
09 Nisan 2020 - 9:27 'de eklendi.

Ak parti Iğdır eski il başkanı Sayın Av. Ahmet TUTULMAZ Sosyal medya hesabından, ilimizde Covid 19 virüsü etkisinden kurtulan vatandaşlarımız ve ilimize tedbirler hususunda bir paylaşımda bulundu. Sayın TUTULMAZ:

“ilimizde Iğdır’da kovid-19 testi pozitif çıkıp da hastaneye yatırıldıktan sonra iyileşen 18 vatandaşımız taburcu edildi.

Bu durum Iğdırımız için psikolojik olarak iyi bir haber, ancak tedbirlerimizi almaya devam etmeliyiz. Bu durum bir rehavet ve rahatlığa sevk etmemelidir. Ancak sıkı tedbirleri devam etmek suretiyle izolasyon ve sosyal mesafeyi koruyarak başarılı oluruz.

Bu vesileyle gecesini gündüzüne katarak çalışan ve vatandaşlarımızın tedavilerini gerçekleştiren tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyorum.

Bu sürecin bitmesiyle birlikte onlarında ailelerine kavuşmalarını temenni ediyorum.”Diye belirtti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER