Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

BAŞKAN TUTULMAZ’DAN TAZİYE VE KINAMA MESAJI

Ak parti eski Iğdır il başkanı Sayın Av. Ahmet TUTULMAZ, Diyarbakır Kulp ilçesinde terör örgütü mensuplarınca yapılan saldırıya ilişkin sosyal medya hesabından bir taziye ve kınama mesajı yayınladı.Sayın TUTULMAZ mesajında: “Kınama ve Taziye Mesajı Bugün Diyarbakır’ın Kulp ilçesinde Orman İşçilerini taşıyan araca terör örgütü mensuplarınca saldırı düzenlenmiş ve beş sivil vatandaşımız şehit olmuştur. Bu vatandaşlarımız […]

BAŞKAN TUTULMAZ’DAN TAZİYE VE KINAMA MESAJI
09 Nisan 2020 - 9:29 'de eklendi.

Ak parti eski Iğdır il başkanı Sayın Av. Ahmet TUTULMAZ, Diyarbakır Kulp ilçesinde terör örgütü mensuplarınca yapılan saldırıya ilişkin sosyal medya hesabından bir taziye ve kınama mesajı yayınladı.
Sayın TUTULMAZ mesajında:

“Kınama ve Taziye Mesajı

Bugün Diyarbakır’ın Kulp ilçesinde Orman İşçilerini taşıyan araca terör örgütü mensuplarınca saldırı düzenlenmiş ve beş sivil vatandaşımız şehit olmuştur. Bu vatandaşlarımız alın teriyle çocuklarının rızkını kazanmak için ormana giden silahsız ve masum insanlardır.

Öncelikle bu terör eylemini şiddetle ve nefretle kınıyorum. Zira sivil ve savunmasız vatandaşlara yönelik yapılan bu eylemler örgütün hain ve kirli yüzünü bir kez daha ortaya koymuştur.

Bizler hükümet ve devlet olarak vatandaşlarımızın daha iyi bir standartta hizmet görebilmesi için mesai gözetmeksizin hizmet için uğraşırken sözde Kürt halkının hak ve hukukunu savunduğu iddiasında olan birilerinin kendi halkına asgari yaşamları için mücadele veren savunmasız ve masum insanları hedef alması herkesin gerçek niyetini ortaya koymaktadır. Halkımızın bu terör eylemlerini görmesi ve buna göre değerlendirme yapması gerekir.

Terör örgütü bilmelidir ki bu eylemler toplumumuza hizmet etmemizi asla engellemeyecektir. Terör örgütü ise bu şekilde asla başarılı olmayacaktır.

Bu vesileyle şehit olan vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum.”diye belirtti

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER