Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Belediye Eş Başkanlarından Mesaj

Iğdır Belediye Eş Başkanları Yaşar Akkuş ve Eylem Çelik, 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü nedeniyle’bir mesaj yayımladı.Eş Başkanlar mesajında, “Sevgi ve saygı duygularımızı her zaman ön planda tutarak ırk, din, dil, renk, cinsiyet ve yaş ayrımı yapmadan çalışmalarımızın her yerinde insanı merkeze koymalıyız.71 yıldır İnsan Hakları Günü’ her yıl hatırlanır. İnsan var olduğu sürece […]

Belediye Eş Başkanlarından Mesaj
10 Aralık 2019 - 16:48 'de eklendi.

Iğdır Belediye Eş Başkanları Yaşar Akkuş ve Eylem Çelik, 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü nedeniyle’bir mesaj yayımladı.
Eş Başkanlar mesajında, “Sevgi ve saygı duygularımızı her zaman ön planda tutarak ırk, din, dil, renk, cinsiyet ve yaş ayrımı yapmadan çalışmalarımızın her yerinde insanı merkeze koymalıyız.
71 yıldır İnsan Hakları Günü’ her yıl hatırlanır. İnsan var olduğu sürece karşılıklı olarak haklar noktasında duyarlılık gösterip, haklar hak için teslim edilmelidir.
10 Aralık Dünya insan hakları günü, Başta Güzel Memleketimiz Iğdır olmak üzere, tüm insanlığa huzur getirmesini dileriz.
İnsan merkezli ve ortak akıl anlayışı içerisinde çalışmalar yaparken, bizden hizmet bekleyen insanlarımıza karşı daha dikkatli oluyoruz.
Bu güzel kentte yaşayan başta insanlarımız olmak üzere, bütün canlıların haklarından sorumlu olduğumuz bilinciyle, tüm insanlığa saygılarımızı sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER