Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

BETÜL ECZANESİ EL VE CİLT ANTİSEPTİĞİ ÜRETTİ

Koronavirüs salgını dolayısıyla, dezenfektan malzemelerini piyasa değerlerinin çok fazla üzerinde satış yapan kaos tüccarlarına karşı girişimlerde bulunarak el ve cilt antiseptiği üreten Iğdır Betül eczanesi yetkilisi Ümit EREN, ürettikleri ürünü sosyal medya sayfasından yayınladı.Ümit EREN ürettikleri ürünün görüntüsünü de kullanarak:“Dostlarım Piyasada içeriği denetlenemeyen bu sebeple koruyucu etkisi olmayan ama buna rağmen anormal derecede pahalı olan […]

BETÜL ECZANESİ EL VE CİLT ANTİSEPTİĞİ ÜRETTİ
25 Mart 2020 - 9:42 'de eklendi.

Koronavirüs salgını dolayısıyla, dezenfektan malzemelerini piyasa değerlerinin çok fazla üzerinde satış yapan kaos tüccarlarına karşı girişimlerde bulunarak el ve cilt antiseptiği üreten Iğdır Betül eczanesi yetkilisi Ümit EREN, ürettikleri ürünü sosyal medya sayfasından yayınladı.
Ümit EREN ürettikleri ürünün görüntüsünü de kullanarak:
“Dostlarım Piyasada içeriği denetlenemeyen bu sebeple koruyucu etkisi olmayan ama buna rağmen anormal derecede pahalı olan antiseptik solüsyonlara karşı savaş açtık. Ben ve meslektaşlarım Dünya sağlık örgütünün (WHO) belirlediği Ve Sağlık bakanlığınca onaylı bu formülü sizler için hazırladık . Her eczane kendisi yapıyor ve bu Bakanlık izni ile üretiliyor. Üstelik çok ucuz Dünyanın covit-19 a karşı savaşında ön saflarda olan Eczacılarınıza güvenin. Nemlendirici etkili ve en önemlisi gerçek bir antiseptik solüsyondur. Son söz’ bizler eczanemizdeyiz siz EVDE KALIN” diye paylaşımda bulundu.
Eczane sahibi, antiseptiğin fiyatlarını da

100 cc. 7,5 TL
250 cc. 15 TL
1000 cc. 25 TL
Olarak belirledi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER