Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Bilimlerin Işığında Yaratılış Konferansı

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi (AİÇÜ) konferans etkinlikler kapsamında Prof. Dr. Adem Tatlı’nın konuşmacı olduğu, ‘Bilimlerin Işığında Yaratılış ve Yaratıcıyı Anlama’ konulu bir konferans düzenlendi. AİÇÜ Nezehat Çeçen Salonunda düzenlenen konferansa, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Faruk Kaya, akademisyenler, idari personel ve öğrenciler katıldı. Konferansta ‘Bilimlerin Işığında Yaratılış ve Yaratıcıyı Anlama’ konulu sunumu gerçekleştiren Prof. Dr. Tatlı, […]

Bilimlerin Işığında Yaratılış Konferansı
02 Kasım 2019 - 14:53 'de eklendi.

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi (AİÇÜ) konferans etkinlikler kapsamında Prof. Dr. Adem Tatlı’nın konuşmacı olduğu, ‘Bilimlerin Işığında Yaratılış ve Yaratıcıyı Anlama’ konulu bir konferans düzenlendi.
AİÇÜ Nezehat Çeçen Salonunda düzenlenen konferansa, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Faruk Kaya, akademisyenler, idari personel ve öğrenciler katıldı.

Konferansta ‘Bilimlerin Işığında Yaratılış ve Yaratıcıyı Anlama’ konulu sunumu gerçekleştiren Prof. Dr. Tatlı, yaratıcıyı ve yaratılışı anlamanın; bilim tasavvufun birleşmesiyle ile mümkün olabileceğini söyledi.
Konferans, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kaya’nın Prof. Dr. Tatlı’ ya plaket vermesiyle sona erdi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER