Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Birim Müdürleri İle Toplantı

Birim Müdürleri İle Toplantı
19 Ekim 2019 - 15:21 'de eklendi.
Iğdır Belediye eş başkanları, belediye birim müdürleri ile toplantı yaptı.
Göreve geldikten bu güne kadar 6 aylık sürede,yapılan çalışmaları değerlendirmek ve yapılacak faaliyetlerle bilgilendirmelerde bulunmak üzere, Iğdır Belediye, Eş başkanı Yaşar Akkuş ve Eylem Çelik yardımcıları ve birim müdürleri ile değerlendirme toplantısı yaptı.
Personel verimliliğini arttırmak, karşılıklı fikir alışverişi yapmak, projeleri ve birim hizmetlerini değerlendirmek üzere Iğdır Belediyesi Eş Başkanları Yaşar Akkuş ve Eylem Çelik tarafından planlanan toplantı, eş başkanların ve Eş Başkan Yardımcısı Yusuf Abay’ın katılımı ile Belediye Meclis toplantı salonunda gerçekleştirildi.
Belediye çalışmalarının sistemli bir şekilde yürütülmesi için birim müdürlerinin alanlarına göre görüşmelerin yapıldığı toplantıda; belediye projeleri, Fen İşleri, Su ve Kanalizasyon İşleri, İmar İşleri, Sosyal ve Kültür İşleri, Zabıta, Çöp ve Çevre Temizliği gibi konular üzerinde duruldu. 
Toplantı sonrasında kısa bir açıklama yapan Eş Başkan Yaşar Akkuş ve Eylem Çelik gerçekleşen toplantın verimli geçtiğini ve bu toplantıların önemli olduğunu belirterek, birim müdürleri ile ayda bir toplantı yapacaklarını söyledi.
Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER