Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Bölge gazetecileri Sıddık Söyler ve Atıf Özbey, Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma’yı ziyaret etti.

Ağrı Dağı Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve söylerhaber.com sitesi Genel Yayın Yönetmeni Sıddık Söyler ile haberdeger.com sitesi İmtiyaz Sahibi Atıf Özbey, Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma’yı ziyaret etti. Bölge gazetecilerini makamında ağırlayan Rektör Alma, kendilerinin ziyaretinden büyük memnuniyet duyduğunu dile getirdi. Rektör Alma, Sıddık Söyler ve Atıf Özbey ile yaptığı iki ayrı görüşmede […]

Bölge gazetecileri Sıddık Söyler ve Atıf Özbey, Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma’yı ziyaret etti.
26 Eylül 2020 - 12:09 'de eklendi.

Ağrı Dağı Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve söylerhaber.com sitesi Genel Yayın Yönetmeni Sıddık Söyler ile haberdeger.com sitesi İmtiyaz Sahibi Atıf Özbey, Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma’yı ziyaret etti. Bölge gazetecilerini makamında ağırlayan Rektör Alma, kendilerinin ziyaretinden büyük memnuniyet duyduğunu dile getirdi. Rektör Alma, Sıddık Söyler ve Atıf Özbey ile yaptığı iki ayrı görüşmede de gazetecilik mesleğinin toplumsal hayatımız için önemini vurgulayarak, özellikle Iğdır Üniversitesinin bölgedeki gazetecilik faaliyetlerine büyük değer verdiğini belirtti.

Bölge gazetecilerinin Rektör Alma’yı ziyareti, hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle son buldu. Sıddık Söyler ve Atıf Özbey Rektörlük makamından ayrılırken, kendilerine gösterilmiş olan misafirperverlik için ayrı ayrı teşekkür ettiler.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER