Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

“Çocuk İstismarı ile Mücadele”

Iğdır Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Sait Yıldırım, Erzurum Teknik Üniversitesinde düzenlenen “Çocuk İstismarı ile Mücadele” konferansında bir sunum yaptı. Erzurum Teknik Üniversitesi ve Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği’nin (UCİM) ortaklaşa düzenlediği “Çocuk İstismarı ile Mücadele” konferansında, UCİM Bilim Kurulu Başkanı ve Iğdır Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü […]

“Çocuk İstismarı ile Mücadele”
24 Şubat 2020 - 16:24 'de eklendi.

Iğdır Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Sait Yıldırım, Erzurum Teknik Üniversitesinde düzenlenen “Çocuk İstismarı ile Mücadele” konferansında bir sunum yaptı.

Erzurum Teknik Üniversitesi ve Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği’nin (UCİM) ortaklaşa düzenlediği “Çocuk İstismarı ile Mücadele” konferansında, UCİM Bilim Kurulu Başkanı ve Iğdır Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Sait Yıldırım da konuştu. Erzurum Teknik Üniversitesinde gerçekleşen konferansta, Dr. Öğr. Üyesi Sait Yıldırım “Çocuk İstismarının Sosyolojik Boyutu” başlıklı bir sunum yaptı.

Konferansın diğer konuşmacıları arasında; UCİM Genel Başkanı Saadet Özkan, UCİM Genel Başkan Yardımcısı Yücel Ceylan ve UCİM Erzurum Temsilcisi Ayşegül Doğan da yer aldı. Konferansa çok sayıda akademisyen ve öğrenci katıldı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER