Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

“Çocuksa Eğer Her Şeye Değer Topluluğu’’ Minik Yüreklere Dokunmaya Devam Ediyor

Iğdır Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu öğrencilerinin kurduğu ‘Çocuksa Eğer Her Şeye Değer Topluluğu’ Iğdır Aşağı Erhacı İlkokulu ve Anaokulu ile Hakmehmet İlkokulu ve Anaokulunda kırtasiye malzemesi ve oyuncak dağıttı. Iğdır Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Çocuk Bakımı Ve Gençlik Hizmetleri Bölümü Çocuk Gelişimi Programı Öğr. Gör. Ercan Aras ve üniversite öğrencileri Iğdır’da eğitim gören […]

“Çocuksa Eğer Her Şeye Değer Topluluğu’’ Minik Yüreklere Dokunmaya Devam Ediyor
21 Şubat 2020 - 10:27 'de eklendi.

Iğdır Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu öğrencilerinin kurduğu ‘Çocuksa Eğer Her Şeye Değer Topluluğu’ Iğdır Aşağı Erhacı İlkokulu ve Anaokulu ile Hakmehmet İlkokulu ve Anaokulunda kırtasiye malzemesi ve oyuncak dağıttı.

Iğdır Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Çocuk Bakımı Ve Gençlik Hizmetleri Bölümü Çocuk Gelişimi Programı Öğr. Gör. Ercan Aras ve üniversite öğrencileri Iğdır’da eğitim gören çocukları sevindirmek için bir etkinlik düzenlediler. Düzenlenen etkinlik kapsamında üniversite öğrencileri palyaço kıyafetleri giyerek miniklerle çeşitli oyunlar oynadı. Oynanan oyunlar sonrası boyama etkinlikleri yapılırken, üniversite öğrencileri çocuklarla drama çalışması yaptı. 

Yapılan etkinlikler sonunda Aşağı Erhacı İlkokulu Müdürü Süleyman Aras ve Hakmehmet İlkokulu Müdürü Rüstem Aksay öğrencilerin ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek öğrencilerin mutluluklarına ortak oldukları için Iğdır Üniversitesi ailesine teşekkür ettiler. 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER