Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

DİLUCU ŞEHİTLERİ İÇİN MEVLİD-İ ŞERİF OKUTULDU

 Iğdır’da 5 yıl önce PKK terör örgütü tarafından gerçekleştirilen bombalı saldırı sonucu şehit olan 13 polis için Merkez Ulu Camii’de Mevlid-i Şerif programı düzenlendi. 08.09.2015 tarihinde bölücü terör örgütü mensupları tarafından Dilucu Sınır Kapısına göreve giden emniyet mensuplarımıza düzenlenen hain saldırıda şehit düşen 13 kahraman polisimiz için akşam namazı sonrası düzenlenen Mevlid-i Şerif programına Vali/Belediye Başkan […]

DİLUCU ŞEHİTLERİ İÇİN MEVLİD-İ ŞERİF OKUTULDU
08 Eylül 2020 - 23:54 'de eklendi.

 Iğdır’da 5 yıl önce PKK terör örgütü tarafından gerçekleştirilen bombalı saldırı sonucu şehit olan 13 polis için Merkez Ulu Camii’de Mevlid-i Şerif programı düzenlendi.

08.09.2015 tarihinde bölücü terör örgütü mensupları tarafından Dilucu Sınır Kapısına göreve giden emniyet mensuplarımıza düzenlenen hain saldırıda şehit düşen 13 kahraman polisimiz için akşam namazı sonrası düzenlenen Mevlid-i Şerif programına Vali/Belediye Başkan V. Sayın H. Engin Sarıibrahim, Iğdır İl Emniyet Müdürü Sn. Hüseyin Göllüce yanı sıra protokol üyeleri, kurum amirleri, emniyet teşkilatı mensupları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Düzenlenen Mevlid programı, Dilucu Şehitlerimizin ruhları için okunan Mevlid-i Şerif, Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve dualarla son buldu.Program sonrası camii önünde şehitlerimiz için emniyet teşkilatı mensupları tarafından gül suyu ve çikolata ikramında bulunuldu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER