Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Doğal Taş ve Maden Köşesi Açıldı

Iğdır Üniversitesi Uygulama Oteli Müzesi’nde Iğdır ili ve çevresinde bulunan doğal taşların sergilendiği yeni bir bölüm açıldı. Yeni yapılan bölümle ilgili olarak Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu öğretim üyesi Dr. Öğr. Üyesi Okan Özbakır, bölgede ekonomik değer taşıyan veya özellik arzeden bütün taşların sergileneceği müzenin zamanla daha da genişletileceğini ve yeni bulgularla çeşitleneceğini ifade etti. Özbakır, […]

Doğal Taş ve Maden Köşesi Açıldı
25 Aralık 2019 - 14:40 'de eklendi.

Iğdır Üniversitesi Uygulama Oteli Müzesi’nde Iğdır ili ve çevresinde bulunan doğal taşların sergilendiği yeni bir bölüm açıldı.

Yeni yapılan bölümle ilgili olarak Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu öğretim üyesi Dr. Öğr. Üyesi Okan Özbakır, bölgede ekonomik değer taşıyan veya özellik arzeden bütün taşların sergileneceği müzenin zamanla daha da genişletileceğini ve yeni bulgularla çeşitleneceğini ifade etti. Özbakır, Ağrı Dağı’nın bölgemiz için doğal güzelliği yanında, volkanizma ürünleri ile yarattığı ekonomik zenginliğin çok fazla olduğunu ve bütün bu zenginliğin halkımızın hizmetine sunulması gerektiğini belirterek,  Iğdır Üniversitesi olarak gereken çalışmaları yapmaya devam edeceklerini bildirdi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER