Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Dr. Karavelioğlu Bilecik’te Konferans Verdi

Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi öğretim üyelerinden Prof. Dr. Murat Ali Karavelioğlu, TÜBİTAK Bilim Söyleşileri kapsamında Bilecik Ertuğrulgazi Anadolu Lisesi’nde “Klasik Türk Edebiyatına Nasıl Yaklaşmalı / Yakınlaşmalı?” konulu bir konferans verdi. Ertuğrulgazi Anadolu Lisesi öğretmenleri ve öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği konferansta eski kültür, sanat, edebiyat ve sosyal hayatımıza bir yolculuk gerçekleştirildi. Entelektüel olmak için, kültürel kodlarımızdan […]

Dr. Karavelioğlu Bilecik’te Konferans Verdi
17 Aralık 2019 - 11:59 'de eklendi.
Prof. Dr. Murat Ali Karavelioğlu, Bilecik Ertuğrulgazi Anadolu Lisesi’nde konferans verdi.

Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi öğretim üyelerinden Prof. Dr. Murat Ali Karavelioğlu, TÜBİTAK Bilim Söyleşileri kapsamında Bilecik Ertuğrulgazi Anadolu Lisesi’nde “Klasik Türk Edebiyatına Nasıl Yaklaşmalı / Yakınlaşmalı?” konulu bir konferans verdi.
Ertuğrulgazi Anadolu Lisesi öğretmenleri ve öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği konferansta eski kültür, sanat, edebiyat ve sosyal hayatımıza bir yolculuk gerçekleştirildi. Entelektüel olmak için, kültürel kodlarımızdan en azından haberdar olmak gerektiğini vurgulayan Prof. Dr. Karavelioğlu, öğrencilere tavsiyelerde bulundu.
Soru-cevap bölümünden sonra plaket takdimiyle sona eren etkinliğin, farklı zamanlarda tekrarlanacağı ifade edildi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER