Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Dr. Öğr. Üyesi Emin Taner Elmas “Bentham Bilim Elçisi” Oldu

Iğdır Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Bölümü Otomotiv Teknolojisi Anabilim Dalı Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Emin Taner Elmas, “Bentham Science Ambassador” (Bentham Bilim Elçisi) olarak atandı. Bilim, teknoloji ve tıp alanlarında 100’den fazla akademik dergi ve çok sayıda kitap yayınlayan “Bentham Science Publishers”  isimli uluslararası yayınevi, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu […]

Dr. Öğr. Üyesi Emin Taner Elmas “Bentham Bilim Elçisi” Oldu
11 Ocak 2020 - 13:17 'de eklendi.

Iğdır Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Bölümü Otomotiv Teknolojisi Anabilim Dalı Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Emin Taner Elmas, “Bentham Science Ambassador” (Bentham Bilim Elçisi) olarak atandı.

Bilim, teknoloji ve tıp alanlarında 100’den fazla akademik dergi ve çok sayıda kitap yayınlayan “Bentham Science Publishers”  isimli uluslararası yayınevi, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Bölümü Otomotiv Teknolojisi Anabilim Dalı Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Emin Taner Elmas’ı “Bentham Science Ambassador” (Bentham Bilim Elçisi) olarak atadı. Dr. Öğr. Üyesi Elmas, bu atamayla yayınevi bünyesindeki tüm dergi ve kitapları temsil etmek üzere görevlendirildi.

Bentham Science Publishers, SCI ve SCI-E ve diğer indeksli çok sayıda dergi yayınlıyor.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER