Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Salih Bayraktutan IGA Elçisi Oldu

Iğdır Üniversitesi Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Salih Bayraktutan, Uluslararası Jeotermal Derneğinin (IGA) Türkiye elçisi oldu. Iğdır Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Salih Bayraktutan, jeotermal araştırmalarla ilgili uluslararası bir kuruluş olan Uluslararası Jeotermal Derneğinin (IGA) Türkiye elçisi olarak atandı. Dr. Öğr. Üyesi Bayraktutan, IGA Türkiye elçisi olarak IGA’nın Türkiye’deki faaliyetlerini yürütecek ve Dünya Jeotermal […]

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Salih Bayraktutan IGA Elçisi Oldu
27 Şubat 2020 - 11:46 'de eklendi.

Iğdır Üniversitesi Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Salih Bayraktutan, Uluslararası Jeotermal Derneğinin (IGA) Türkiye elçisi oldu.

Iğdır Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Salih Bayraktutan, jeotermal araştırmalarla ilgili uluslararası bir kuruluş olan Uluslararası Jeotermal Derneğinin (IGA) Türkiye elçisi olarak atandı. Dr. Öğr. Üyesi Bayraktutan, IGA Türkiye elçisi olarak IGA’nın Türkiye’deki faaliyetlerini yürütecek ve Dünya Jeotermal Enerji ve Isı Veritabanı için veri toplayacak. Dr. Öğr. Üyesi Bayraktutan, IGA adına resmi yetkililerle ve çeşitli paydaşlarla da görüşmeler yapabilecek.

Kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan IGA, jeotermal enerjinin gelişimi için çalışmalar yürütüyor ve dünya genelinde araştırmalar yapıyor.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER