Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

DÜĞÜN MERASİMLERİ VE ESNAF ZİYARETİ MESAİSİ

İşyerinin açılışını yapan eş Başkan Akkuş burada yaptığı konuşmada işletmenin sahiplerine ve ilimize hayırlı uğurlu olması dileklerinde bulundu. Akkuş konuşmasında “Şuanda ilimizde bir işyerinin daha açılışını gerçekleştirerek işletmeci ve çalışanlarının mutluluğunu paylaşmaktayız. İşletmenin memleketimize, sahiplerine ve çalışanlarına hayırlı uğurlu olmasını diliyor bize ihtiyaç duyulan konularda üzerimize düşeni yapmaya hazır olduğumuzu ifade etmek istiyorum” dedi. Eş […]

DÜĞÜN MERASİMLERİ VE ESNAF ZİYARETİ MESAİSİ
04 Kasım 2019 - 13:34 'de eklendi.
Iğdır Belediye eş Başkanı Yaşar Akkuş beraberinde meclis üyeleri ile birlikte, hafta sonu açılış, düğün ve esnaf ziyaretlerine katıldı.
İlk olarak Hürriyet caddesinde yeni açılan Optik mağazasının açılışına katılarak açılış kurdelesini kesti.

İşyerinin açılışını yapan eş Başkan Akkuş burada yaptığı konuşmada işletmenin sahiplerine ve ilimize hayırlı uğurlu olması dileklerinde bulundu. Akkuş konuşmasında “Şuanda ilimizde bir işyerinin daha açılışını gerçekleştirerek işletmeci ve çalışanlarının mutluluğunu paylaşmaktayız. İşletmenin memleketimize, sahiplerine ve çalışanlarına hayırlı uğurlu olmasını diliyor bize ihtiyaç duyulan konularda üzerimize düşeni yapmaya hazır olduğumuzu ifade etmek istiyorum” dedi.
Eş Başkan Yaşar Akkuş ve beraberindekiler, davet edildiği düğünlere katılarak çiftleri ve ailelerini mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.
ÇALIŞMA ALANLARI VE ESNAF ZİYARETİ
Iğdır belediye eş başkanı Yaşar Akkuş, Özgür mahallesinde yeni açılacak yol çalışmalarını inceledikten sonra, Önce Dört yol ve Halfeli caddesinde esnafla bir araya geldi, daha sonra Cumhuriyet caddesinde esnafı ziyaret etti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER