Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Eğitim-Bir-Sen Iğdır Ailesindan Anlamlı Ziyaret!

Eğitim-Bir-Sen Iğdır Şube Başkanı Erkan Çiğdem, 14-20 Nisan Şehitler Haftası Münasebetiyle yönetim kurulu ve Kadın Komisyonu Başkanıyla yapmış oldukları ziyareti şu sözlerle dile getirdi14-20 Nisan Şehitler Haftası Münasebetiyle Eğitim-Bir-Sen Iğdır ailesi olarak; İdlib Şehidimiz P. UZM. ÇVŞ. Fatih KARA’nın Mezarını ve Ailesini ziyaret ettik. Babasının elini öptük, bir ihtiyaçlarının olup olmadığını sorduk.Dilimiz döndüğünce; bizlerin de […]

Eğitim-Bir-Sen Iğdır Ailesindan Anlamlı Ziyaret!
18 Nisan 2020 - 11:05 'de eklendi.

Eğitim-Bir-Sen Iğdır Şube Başkanı Erkan Çiğdem, 14-20 Nisan Şehitler Haftası Münasebetiyle yönetim kurulu ve Kadın Komisyonu Başkanıyla yapmış oldukları ziyareti şu sözlerle dile getirdi
14-20 Nisan Şehitler Haftası Münasebetiyle Eğitim-Bir-Sen Iğdır ailesi olarak; İdlib Şehidimiz P. UZM. ÇVŞ. Fatih KARA’nın Mezarını ve Ailesini ziyaret ettik. Babasının elini öptük, bir ihtiyaçlarının olup olmadığını sorduk.Dilimiz döndüğünce; bizlerin de bir Fatih olduğunu, ne zaman bir ihtiyaçları olursa 7 gün 24 saat ailemize hizmet etmeye hazır olduğumuzu dile getirdik. 

İl Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli şehit yakını üyelerimizi, okullarımızda memur olarak görev yapan şehit ailesi üyelerimizi, Iğdır Şehit yakınları ve Gaziler Derneği Başkanı Ahmet Akdeniz’i ve dernek üyelerini Şehitler Haftası Münasebetiyle ziyaret ettik. Hediyelerimizi takdim ettik.” dedi. 
Şehitlerimizin yakınlarına ve gazilerimize hizmet vatana hizmettir. Bizler ne yaparsak yapalım, onlara karşı borcumuzu asla ödeyemeyiz. Tüm STK’larımızı ve hemşerilerimizi bu süreçte şehit ailelerimizi  ve gazilerimizi ziyaret etmeye bu zorlu süreçte kendilerine manen destek olmaya davet ediyoruz.  
ERKAN ÇİĞDEM 
Memur-Sen İl Temsilcisi 
Eğitim-Bir-Sen Iğdır Şube Başkanı

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER