Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

EĞİTİM BİR SEN IĞDIR OKUL ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Eğitim-Bir-Sen Iğdır Şube Başkanı Erkan Çiğdem Okulların açılması ile birlikte yeni göreve gelen öğretim görevlilerini ziyaretlerde bulunmaya devam ediyor.Çiğdem ziyaretlerden duyduğu memnuniyetleri dile getirerek Eğitim Bir Sen Iğdır Teşkilatının 27.Yılında Türkiye genelinde elde ettiği 433.787 üyeyle almış olduğu plaketin tüm sendika adına teşekkürlerini dile getirdi. Çiğdem Okullara yaptığı ziyaretlerden duyduğu memnuniyetlere şu ifadelerle yer verdi:”Bahçe […]

EĞİTİM BİR SEN IĞDIR OKUL ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
13 Eylül 2019 - 17:20 'de eklendi.

Eğitim-Bir-Sen Iğdır Şube Başkanı Erkan Çiğdem Okulların açılması ile birlikte yeni göreve gelen öğretim görevlilerini ziyaretlerde bulunmaya devam ediyor.Çiğdem ziyaretlerden duyduğu memnuniyetleri dile getirerek Eğitim Bir Sen Iğdır Teşkilatının 27.Yılında Türkiye genelinde elde ettiği 433.787 üyeyle almış olduğu plaketin tüm sendika adına teşekkürlerini dile getirdi. Çiğdem Okullara yaptığı ziyaretlerden duyduğu memnuniyetlere şu ifadelerle yer verdi:”Bahçe kapısından içeri girince apayrı bir heyecanın bedenimi sardığı ilkokulu okuduğum Yüzbaşı Abdurrahman Özalp İlkokulundaydık bugün.
Okul Müdürü olarak göreve gelen Metin TAŞTAN müdürümüze hayırlı olsun dedik.Öğretmenlerimize 2019-2020 eğitim-öğretim yıllarının hayırlı olmasını dileyerek, öğretmenlerimiz ile Hasbihal eyledik. ”dedi.
Çiğdem Atatürk okuluna yaptığı ziyarette ise ;“Okul ziyaretlerimiz kapsamında Atatürk İlkokulu Müdürlüğüne atanan çok kıymetli büyüğüm, Abdullah BOZKURT abimize hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunduk.”dedi.İnönü İlkokuluna yapmış olduğu ziyarette okul ziyaretlerinin devam ettiğini belirten Çiğdem İnönü İlkokulu Müdürlüğüne atanan Ahmet ÖZDEMİR’e yeni görev yerinde başarılar diledi.
Iğdır Eğitim Bir Sen’in Türkiye genelinde 433.787 üye dolayısıyla almış olduğu plaket için düşüncelerinde ise şu ifadelere yer verdi:”TEŞEKKÜRLER IĞDIR Eğitim Bir Sen’imizin 27.Yılında Türkiye Geneli 433.787 Üyeye ulaşmasında Iğdır şubemizin göstermiş olduğu başarıdan dolayı Genel Başkanımız Ali YALÇIN’ ın vermiş olduğu plaketi tüm teşkilatımız adına teslim aldım.Sendikal çalışmalarımıza emek veren iş yeri temsilcilerimize, İlçe yönetimlerimize, İl yönetimimize, Kadın ve engelli komisyonlarımıza, Varlığıyla güc veren üyelerimize Yürekten teşekkür ediyorum! ”dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER