Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

EĞİTİM – BİR – SEN IĞDIR ŞUBESİ ATANAN ÖĞRETMENLERİ ÇİÇEKLER VE HEDİYELERLE KARŞILADI

Eğitim-Bir-Sen Iğdır şubesi,  Iğdır iline atanan Öğretmenleri çiçeklerle ve hediyelerle karşıladı. 1 Eylülde ataması yapılan ve Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanı Sn. Ali YALÇIN’ın yoğun baskılarıyla 17 Eylül itibariyle kararnameleri illere gönderilerek bugün göreve başlayan öğretmenlerimizi, Eğitim-Bir-Sen İl Yönetimi, Kadın Komisyonu ve Gençlik Komisyonu  kapıda çiçeklerle karşıladı. Şube Başkanı Erkan ÇİĞDEM, göreve başlayan öğretmenlerimizle bir bir ilgilendik; en büyük […]

EĞİTİM – BİR – SEN IĞDIR ŞUBESİ ATANAN ÖĞRETMENLERİ ÇİÇEKLER VE HEDİYELERLE KARŞILADI
18 Eylül 2020 - 18:18 'de eklendi.

Eğitim-Bir-Sen Iğdır şubesi,  Iğdır iline atanan Öğretmenleri çiçeklerle ve hediyelerle karşıladı. 
1 Eylülde ataması yapılan ve Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanı Sn. Ali YALÇIN’ın yoğun baskılarıyla 17 Eylül itibariyle kararnameleri illere gönderilerek bugün göreve başlayan öğretmenlerimizi, Eğitim-Bir-Sen İl Yönetimi, Kadın Komisyonu ve Gençlik Komisyonu  kapıda çiçeklerle karşıladı. 
Şube Başkanı Erkan ÇİĞDEM, göreve başlayan öğretmenlerimizle bir bir ilgilendik; en büyük arzumuz, kendilerine oryantasyon sürecinde destek olmaktı. Kıymetli meslektaşlarımıza,  mesleğinizin  baharına hoşgeldiniz diyorum. İlimize atanan 198 öğretmenin,  Iğdırımızın Eğitim-Öğretimine katkı sunacaklarını çok iyi biliyoruz.  
Görev yerine gitmeden sendikamıza üye olan Eğitim-Bir-Sen sevdalılarına da  güçlü Eğitim-Bir-Sen camiası adına ayrıca teşekkür ederiz. dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER