Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Eğitim Kurulu Toplantısı

Iğdır Valisi Sn. Enver Ünlü’nün başkanlığında 2019 yılı 4. Dönem İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantı’sı yapıldı.Iğdır Valiliği Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıya Iğdır Valisinin yanı sıra İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Üyeleri katıldı. Iğdır’da istihdam ve mesleki eğitim durumunun öncelikli olarak gündeme alındığı toplantıda Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünce yürütülen faaliyetler ile […]

Eğitim Kurulu Toplantısı
19 Ekim 2019 - 15:23 'de eklendi.

Iğdır Valisi Sn. Enver Ünlü’nün başkanlığında 2019 yılı 4. Dönem İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantı’sı yapıldı.Iğdır Valiliği Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıya Iğdır Valisinin yanı sıra İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Üyeleri katıldı.
Iğdır’da istihdam ve mesleki eğitim durumunun öncelikli olarak gündeme alındığı toplantıda Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünce yürütülen faaliyetler ile işgücü piyasası araştırma raporu görüşülerek denetim kurulu çalışmaları değerlendirildi.
Düzenlenen toplantı, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Halis Erdoğan tarafından 2019 yılına ait kurumsal faaliyetler hakkında kurula bilgi verilmesi ve kurul üyelerince önerilerin, dilek ve temennilerin belirtilmesi ile son buldu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER