Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

EŞ BAŞKANLARIN HAFTA SONU MESAİSİ TEMPOLU GEÇTİ

Iğdır Belediye Eş Başkanları, hafta sonu çeşitli düğünlere katıldı.Mahallelerde devam eden çalışmaları inceleyen eş başkanlar, gün içerisinde düğünlere de katılarak dünya evine giren çiftlere mutluluklar diledi.Hafta sonu mesaisinde birçok düğüne katılan eş başkan ve beraberindekiler, genç çiftlere hediyelerini takdim etti. Katıldığı düğünlerde evliliğin ve ailenin önemine de vurgu yapan Belediye Başkanı Yaşar Akkuş, gençlere saygı, […]

EŞ BAŞKANLARIN HAFTA SONU MESAİSİ TEMPOLU GEÇTİ
18 Kasım 2019 - 10:07 'de eklendi.

Iğdır Belediye Eş Başkanları, hafta sonu çeşitli düğünlere katıldı.
Mahallelerde devam eden çalışmaları inceleyen eş başkanlar, gün içerisinde düğünlere de katılarak dünya evine giren çiftlere mutluluklar diledi.
Hafta sonu mesaisinde birçok düğüne katılan eş başkan ve beraberindekiler, genç çiftlere hediyelerini takdim etti. Katıldığı düğünlerde evliliğin ve ailenin önemine de vurgu yapan Belediye Başkanı Yaşar Akkuş, gençlere saygı, hoşgörü ve sevgi içerisinde bir yaşam diledi.
Eş başkanlar ve beraberindekiler,76 Iğdır belediye sporun Aralık spor ile oynadığı Amatör lig maçını seyretti ayrıca, Fen İşleri Müdürlüğünün Özgür mahallesinde yaptığı asfalt ve yol yapım çalışma alanlarında incelemelerde bulundu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER