Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

EŞ BAŞKANLARININ HAFTA SONU MESAİSİ DOLU DOLU GEÇTİ

Iğdır Belediye eş Başkanları Yaşar Akkuş Eylem Çelik Meclis üyeleri ile birlikte hafta sonu bir dizi ziyaretlerde bulundu.İlk olarak İlimizin sevilen Hocalarından Aziz Malgaz’ın Cenaze töreni ve taziyesine katılan Eş Başkanlar ve Beraberindekiler, yeni bir iş yerinin açılışını yaptı.Daha sonra 76 Iğdır Belediye sporun Tuzluca spor ile semt sahasında oynadığı karşılaşmayı seyreden Eş Başkanlar, buradan […]

EŞ BAŞKANLARININ HAFTA SONU MESAİSİ DOLU DOLU GEÇTİ
06 Ocak 2020 - 11:39 'de eklendi.

Iğdır Belediye eş Başkanları Yaşar Akkuş Eylem Çelik Meclis üyeleri ile birlikte hafta sonu bir dizi ziyaretlerde bulundu.
İlk olarak İlimizin sevilen Hocalarından Aziz Malgaz’ın Cenaze töreni ve taziyesine katılan Eş Başkanlar ve Beraberindekiler, yeni bir iş yerinin açılışını yaptı.
Daha sonra 76 Iğdır Belediye sporun Tuzluca spor ile semt sahasında oynadığı karşılaşmayı seyreden Eş Başkanlar, buradan Erhacı köyündeki düğüne katılarak halay çekti.
Eş Başkanlar, Akşam saatlerinde İlimizin genç yazarlarından Yaprak Türkeli’nin kitabının tanıtım ve imza gününe katıldı.
Eş Başkanımız Yaşar Akkuş, İnşaat sektöründe faaliyet gösteren İnşaat emekçileri arkadaşlarının yeni yaptıkları inşaatın kurban kesimine katıldı.
Ayrıca Iğdır’ın kanaat önderlerinden Hacı Ferzende Armağan, Hacı Yusuf Aras ve Hacı Hasan Barbaros’u ziyaret etti.
Eş Başkanlarımız her zaman halkımızla birlikte olacağız dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER