Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

FİDAN SATIŞI YAPAN İŞLETMECİLERLE TOPLANTI

Tarım sektöründe Meyveciliğin ileri bir düzeyde olduğu Iğdır’da fidan üretimi ve satışı önemli bir yer tutmaktadır. Bu sebeple Iğdır İl Tarım ve Orman Müdürü Özkan YOLCU’nun direktif ve katılımıyla Fidan üreticileri ve fidan satıcılarıyla toplantı düzenlendi.Fidancılık sektörünün sorunlarının masaya yatırıldığı toplantı, İl Müdürlüğünün Toplantı salonunda yapıldı. Toplantı da Fidancıların istek ve sıkıntıları dinlenerek çözüm yolları […]

FİDAN SATIŞI YAPAN İŞLETMECİLERLE TOPLANTI
26 Eylül 2019 - 16:18 'de eklendi.

Tarım sektöründe Meyveciliğin ileri bir düzeyde olduğu Iğdır’da fidan üretimi ve satışı önemli bir yer tutmaktadır. Bu sebeple Iğdır İl Tarım ve Orman Müdürü Özkan YOLCU’nun direktif ve katılımıyla Fidan üreticileri ve fidan satıcılarıyla toplantı düzenlendi.Fidancılık sektörünün sorunlarının masaya yatırıldığı toplantı, İl Müdürlüğünün Toplantı salonunda yapıldı. Toplantı da Fidancıların istek ve sıkıntıları dinlenerek çözüm yolları arandı. 2020 yılı satış yerlerinin belirlenmesi konusunda fikir alış-verişinde bulunuldu. İl Müdürü Özkan YOLCU; “Bu sektörle koordineli olarak yapılacak çalışmaların bütün sıkıntıları ortadan kaldıracağına inanıyorum.
Fidancılarımızın hastalıklardan arındırılmış kaliteli fidanlar getirmesi en büyük dileğimizdir. Birlik ve beraberlik içinde çiftçilerimizin ve üreticilerimizin güzel bir satış yılı geçirmesini diliyorum” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER