Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

GERÇEK BASIN MENSUPLARI…

Iğdır’da bu gün yaşanan gereksiz, tedirginlik ortamı oluşturmaya çalışan paylaşımlar ve söylentiler gösterdi ki Halkın gerçek bilgilerle aydınlatılması ancak ve ancak GERÇEK BASIN MENSUPLARIYLA OLUR.Telefonlarını ellerine alarak hiçbir vasfı olmadan ücretsiz paylaşım sitelerinden bir sayfa açıp tedirginlik haberleri yapan, insanları aşağılayan ifadeler kullanarak her duydukları bilgileri yayınlayıp insanları huzursuz eden, lekeleyen veya yorumlarla lekelemeye yol açanlara […]

GERÇEK BASIN MENSUPLARI…
23 Mart 2020 - 14:02 'de eklendi.

Iğdır’da bu gün yaşanan gereksiz, tedirginlik ortamı oluşturmaya çalışan paylaşımlar ve söylentiler gösterdi ki Halkın gerçek bilgilerle aydınlatılması ancak ve ancak GERÇEK BASIN MENSUPLARIYLA OLUR.
Telefonlarını ellerine alarak hiçbir vasfı olmadan ücretsiz paylaşım sitelerinden bir sayfa açıp tedirginlik haberleri yapan, insanları aşağılayan ifadeler kullanarak her duydukları bilgileri yayınlayıp insanları huzursuz eden, lekeleyen veya yorumlarla lekelemeye yol açanlara da bir işlem yapılmaması da ayrıca üzüntülü bir durum.

Sağlık Bakanımızın koronavirüs salgını hakkındaki durumlar üzücü olsa dahi gösterdiği şeffaflığı çekinmeden basın mesuplarıyla paylaşmalarını GERÇEK BİR BASIN MENSUBU OLARAK takdirle karşılıyoruz.

Vicdan sahibi hiçbir gerçek basın mensubu kişisel hesaplarını basın kimliğiyle halka sunmaz/sunmamalı. Gerçek yerel basın mensuplarının yek gayesi ilidir!

İlimizde ki yöneticilerimizin de basın mensuplarıyla toplantılar düzenleyip, iyi veya kötü tüm konularımızda istişare halinde olmalarını, gerekli bilgilendirmeleri müdürlüklerin veya yöneticilerin sosyal medya sayfaları aracılığıyla değil de BASINLA HALKA SUNMALARINI hasretle temenni ediyoruz.
Aksi halde gereksiz, maksadını aşan bilgi kirliliğinin önüne basın mensupları da geçemez duruma geliyor.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER