Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

GIDA DENETİMLERİDE SIKLAŞTIRILDI

Vatandaşların sağlıklı gıdalarla buluşmasını sağlamak, sağlıksız ve günü geçmiş gıda maddelerinin tüketiminin önüne geçmek için Iğdır Tarım İl Müdürlüğü Gıda Denetim Ekiplerinin çalışmaları aralıksız devam ederken, yaklaşan Kurban Bayramından dolayı bu denetimler daha da sıklaştırıldı. Denetimlerle ilgili olarak açıklamalarda bulunan İl Müdürü Özkan YOLCU; “Amacımız öncelikle vatandaşlarımızın sağlıklı ve temiz gıdalara ulaşmasını sağlamaktır. Bu denetimlerimiz […]

GIDA DENETİMLERİDE SIKLAŞTIRILDI
09 Ağustos 2019 - 16:06 'de eklendi.

Vatandaşların sağlıklı gıdalarla buluşmasını sağlamak, sağlıksız ve günü geçmiş gıda maddelerinin tüketiminin önüne geçmek için Iğdır Tarım İl Müdürlüğü Gıda Denetim Ekiplerinin çalışmaları aralıksız devam ederken, yaklaşan Kurban Bayramından dolayı bu denetimler daha da sıklaştırıldı.
Denetimlerle ilgili olarak açıklamalarda bulunan İl Müdürü Özkan YOLCU; “Amacımız öncelikle vatandaşlarımızın sağlıklı ve temiz gıdalara ulaşmasını sağlamaktır. Bu denetimlerimiz iyi ve temiz gıda üretimi ve satışı yapan esnafımızın da fazlasıyla rahatlatmaktadır. Bayram öncesi ve Bayram tatili süresince aralıksız olarak devam edecek denetimler sayesinde sahte gıda üretici ve satıcılarına büyük darbe vurulmaktadır. Vatandaşlarımızı sağlıklı gıda konusunda duyarlı olmaya davet ediyor ve sağlıksız, sahte ürünleri ‘Alo 174 Gıda Hattına’ ihbar etmelerini bekliyoruz. Bu vesile ile bütün vatandaşlarımızın Kurban Bayramını kutluyor, sağlıklı ve huzurlu bir bayrak geçirmelerini diliyorum” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER