Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

GÖLLÜCE ‘nin 30Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

İl Emniyet Müdürümüz Sayın Hüseyin GÖLLÜCE ‘nin 30Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Mesajı  Milletimizin birlik ve beraberlik içinde vermiş olduğu onurlu ve kahramanca mücadelenin sonunda kazanılmış 30 Ağustos Zaferi Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde milletçe kenetlenerek bağımsızlığımızın tescillendiği tarihimizdeki en önemli dönüm noktalarından birisidir. Milletimiz vatanı, bağımsızlığı ve özgürlüğü söz konusu olduğunda canını seve seve feda […]

GÖLLÜCE ‘nin 30Ağustos Zafer Bayramı Mesajı
28 Ağustos 2020 - 14:24 'de eklendi.


İl Emniyet Müdürümüz Sayın Hüseyin GÖLLÜCE ‘nin 30Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Mesajı

 Milletimizin birlik ve beraberlik içinde vermiş olduğu onurlu ve kahramanca mücadelenin sonunda kazanılmış 30 Ağustos Zaferi Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde milletçe kenetlenerek bağımsızlığımızın tescillendiği tarihimizdeki en önemli dönüm noktalarından birisidir. Milletimiz vatanı, bağımsızlığı ve özgürlüğü söz konusu olduğunda canını seve seve feda edebileceğini ve asla esaret altına girmeyeceğini göstermiştir. Her türlü olumsuzluğa rağmen kazanılan bu büyük zaferle, Yüce Milletimiz vatan sevgisi ve bağımsızlık ülküsü önünde hiçbir gücün duramayacağını tüm dünyaya ilan etmiştir.

30 Ağustos 1922’ de Dumlupınar’da kazanılan bu şanlı zafer bağımsız ve hür olarak yaşama iradesini ortaya koyan milletimizin en önemli kilometre taşlarından biri olmuş, Cumhuriyetimizin temelleri de burada atılmıştır. Bugün bizlere düşen görev; vatan topraklarının korunması ve bayrağımızın dalgalanması için ecdadımızdan miras aldığımız vatan sevgisini,  aynı inanç ve imanla birlik ve beraberliğimizi korumak ve bugün de yarın da aynı şuurla sahip çıkmaktır.

            Bu duygu ve düşünceyle, Zafer Bayramımızın 98.Yıl dönümünü kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere, bu toprakların bedelini kanlarıyla ve canlarıyla ödeyen aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyorum.

      Hüseyin GÖLLÜCE

İl Emniyet Müdürü

1.Sınıf Emniyet Müdürü

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER