Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

GÖLLÜCE‘ nin Kutlama Mesajı

Milletimizin ezelden ebede uzanan tarih yolculuğunda önemli bir dönüm noktası olan Cumhuriyetimizin kuruluşunun 96. yıldönümünü ilk gün gibi gururla ve coşkuyla kutlamanın heyecanı içindeyiz. Bugün insanlık tarihinin yaşadığı en çetin savaşlar sonunda bir milletin bağımsız ve özgür yaşama hedefine ulaştığı gündür. Iğdır Emniyet Teşkilatı olarak bizler, Cumhuriyetimizin kuruluşundaki ortak duygu ve hedef etrafında kenetlenerek Cumhuriyeti […]

GÖLLÜCE‘ nin Kutlama Mesajı
28 Ekim 2019 - 15:24 'de eklendi.

Milletimizin ezelden ebede uzanan tarih yolculuğunda önemli bir dönüm noktası olan Cumhuriyetimizin kuruluşunun 96. yıldönümünü ilk gün gibi gururla ve coşkuyla kutlamanın heyecanı içindeyiz.
Bugün insanlık tarihinin yaşadığı en çetin savaşlar sonunda bir milletin bağımsız ve özgür yaşama hedefine ulaştığı gündür.

Iğdır Emniyet Teşkilatı olarak bizler, Cumhuriyetimizin kuruluşundaki ortak duygu ve hedef etrafında kenetlenerek Cumhuriyeti ve milli egemenliğimizi yorulmadan daima koruyacak ve sahip olduğumuz değerleri yaşatmayı var gücümüzle sürdüreceğiz.
Bu duygu ve düşüncelerle, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, aziz ve kahraman şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi sonsuz şükran duyguları ile anıyor, teşkilat mensuplarımız ve Iğdırlı vatandaşlarımızın Cumhuriyet Bayramını en içten duygularımla kutluyorum.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER