Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

GÖNEN’den 15 Temmuz Mesajı

Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Hakan GÖNEN 15 Temmuz hain darbe girişiminin 3. yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.Gönen mesajında şu ifadelere yer verdi:“ Birlik ve beraberliğimizi bozmadan asırlardır bu topraklar üzerinde keder birliği yapmış olan milletimizin tarih sayfalarına yazdığı en büyük kahramanlık mücadelelerinden biri olan 15 Temmuz Millet Direnişinin 3. Yılını hep birlikte idrak […]

GÖNEN’den 15 Temmuz Mesajı
15 Temmuz 2019 - 18:29 'de eklendi.

Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Hakan GÖNEN 15 Temmuz hain darbe girişiminin 3. yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.Gönen mesajında şu ifadelere yer verdi:“ Birlik ve beraberliğimizi bozmadan asırlardır bu topraklar üzerinde keder birliği yapmış olan milletimizin tarih sayfalarına yazdığı en büyük kahramanlık mücadelelerinden biri olan 15 Temmuz Millet Direnişinin 3. Yılını hep birlikte idrak ediyoruz.
İlk dakikalardan itibaren sokakları meydanları dolduran ve bayrağa sahip çıkarak, darbe girişimini bozguna uğratan milletimiz dik duruşu ile kahramanlık tarihimize kanlarıyla ve canlarıyla destanlar yazarak bunu tüm dünyaya göstermiştir.
Eğitimciler olarak bizler 15 Temmuz ruhuna sahip nesiller yetirdiğimiz sürece inanıyoruz ki bu topraklar üzerinde kötü emelleri olan düşmanlarımız, bu tür girişimleri için bir daha cesaret bulamayacaktır.

15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Gününde aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet dilerken hatıraları önünde saygıyla eğiliyoruz.”dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER