Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

GÖNEN’DEN ÖĞRETMENLERE TEBRİK

Türkiye Genelinde yapılan Liselere Giriş Sınavında (LGS) tüm soruları doğru cevaplıyarak sınav birincilerinden biri olan Iğdır Merkez Ziya Gökalp Ortaokul öğrencisi Hatice Kübra Güneş’in birinci olmasında emeği olan Öğretmenleri İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen ve Eğitim Öğretimden Sorumlu Şube Müdürü Cevdet Parlar ziyaret ederek teşekkür ettiler. Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, Liselere […]

GÖNEN’DEN ÖĞRETMENLERE TEBRİK
27 Haziran 2019 - 14:45 'de eklendi.

Türkiye Genelinde yapılan Liselere Giriş Sınavında (LGS) tüm soruları doğru cevaplıyarak sınav birincilerinden biri olan Iğdır Merkez Ziya Gökalp Ortaokul öğrencisi Hatice Kübra Güneş’in birinci olmasında emeği olan Öğretmenleri İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen ve Eğitim Öğretimden Sorumlu Şube Müdürü Cevdet Parlar ziyaret ederek teşekkür ettiler.
Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, Liselere Geçiş Sınavında (LGS) il birincisi çıkaran Ziya Gökalp Ortaokulu idareci ve öğretmenlerini tebrik ederek,”Sizleri kutluyorum fedakarca çalışarak bir başarıya imza attınız İlimiz Türkiyede 500 puan alan okullar arasına girdi. Bu büyük bir başarıdır. İnşallah bunun arkası gelecektir. Göreve başladığım günden beri başarıyı artırmak için sık sık toplantılar yaprak sizleri teşvik ettim. Sizlerde öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştirdiniz. Teşekkür ediyorum.”dedi.
Gönen,” Hatice Kübra Güneş ile gurur duyduklarını vurgulayarak, sınavda göstermiş olduğu başarısında öğretmen ve ailesinin de katkısı olduğunu söyledi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER