Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

GÖNEN’İN ZAFER’İN 97. YIL DÖNÜMÜ MESAJI

Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Hakan GÖNEN 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. GÖNEN mesajında şu ifadelere yer verdi:“Bugün 30 Ağustos. Türk milletinin kaderinin nihai olarak değiştiği, Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının önderliğinde yazılan destanın 97. yıldönümü. zaferle birlikte Türkiye Cumhuriyeti’nin de temelleri atılmıştır. Bugün olduğu gibi yarın da aziz şehitlerimizin […]

GÖNEN’İN ZAFER’İN 97. YIL DÖNÜMÜ MESAJI
30 Ağustos 2019 - 16:47 'de eklendi.

Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Hakan GÖNEN 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. GÖNEN mesajında şu ifadelere yer verdi:“Bugün 30 Ağustos. Türk milletinin kaderinin nihai olarak değiştiği, Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının önderliğinde yazılan destanın 97. yıldönümü. zaferle birlikte Türkiye Cumhuriyeti’nin de temelleri atılmıştır. Bugün olduğu gibi yarın da aziz şehitlerimizin emaneti, bağımsızlığımızın ve değerlerimizin nişanesi olan bayrağımız ilelebet büyük bir inanç, kararlılık, coşku ve gururla dalgalanmaya devam edecektir.
Ben bu vesileyle milletimizin huzur ve güvenliği için her türlü koşulda, canla başla görev yapan Kahraman Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarımızın ve aziz milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, saygı, şükran, rahmet ve minnetle yad ediyorum.”dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER