Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Güzel Sanatlar Fakültesinin Video Klibi Ulusal Basında Yer Buldu

Iğdır Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinin, Covid-19 salgınına karşı alınan önlemler kapsamında kamuoyuna “evde kal” mesajı vermek için çektiği video klip birçok ulusal basın organında kendine yer buldu. Güzel Sanatlar Fakültesi öğretim elemanlarının, vatandaşları evde kalmaya teşvik etmek için çektiği video klipte; Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma da, “Güzel günler için evde kal […]

Güzel Sanatlar Fakültesinin Video Klibi Ulusal Basında Yer Buldu
16 Nisan 2020 - 15:17 'de eklendi.

Iğdır Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinin, Covid-19 salgınına karşı alınan önlemler kapsamında kamuoyuna “evde kal” mesajı vermek için çektiği video klip birçok ulusal basın organında kendine yer buldu.

Güzel Sanatlar Fakültesi öğretim elemanlarının, vatandaşları evde kalmaya teşvik etmek için çektiği video klipte; Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma da, “Güzel günler için evde kal Iğdır Üniversitesi ailesi, evde kal Türkiye’m” mesajı verdi.

#EVDEKALTÜRKİYE etiketiyle paylaşılan video klibin ulusal basında yer bulmasından memnuniyet duyduklarını dile getiren GSF Dekanı Prof. Dr. Yusuf Çetin; “Dayanışmaya ihtiyacımız olan bu zor günlerde, halkımıza evinde kal çağrısı yapmak adına bir nebze katkımız olduysa mutluluk duyarız.” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER