Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Haberler Deri El Sanatları Kursiyerlerine Sertifikaları Verildi.

Iğdır Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İşkur İl Müdürlüğü ile ortaklaşa imzalanan protokol kapsamında açılan Deri El Sanatları Kursunu başarı ile tamamlayan kursiyerlere belgeleri verildi. Kursiyerlerin belgelerini takdim etmek üzere Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, İŞKUR İl Müdürü Halis Erdoğan, Iğdır […]

Haberler Deri El Sanatları Kursiyerlerine Sertifikaları Verildi.
05 Ekim 2020 - 15:57 'de eklendi.

Iğdır Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İşkur İl Müdürlüğü ile ortaklaşa imzalanan protokol kapsamında açılan Deri El Sanatları Kursunu başarı ile tamamlayan kursiyerlere belgeleri verildi.

Kursiyerlerin belgelerini takdim etmek üzere Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, İŞKUR İl Müdürü Halis Erdoğan, Iğdır Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü Turhan Moç ve Geleneksel El Sanatları Bölümü Öğr.Gör. Akif Bayrak Rektörlük makamına geldi. Eğitimleri tamamlayıp aynı zamanda Iğdır Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Geleneksel Türk El Sanatları Bölümüne kayıt yaptıran iki kursiyer ve Seramik Cam ve Çinicilik Programına kayıt yaptıran 1 kursiyerde belgesini almak üzere Rektörlük makamında hazır bulundu. Rektör Alma, andemi sürecinde kesintiye uğrayıp daha sonra kaldığı yerden devam eden eğitimlerle ilgili bilgiler verdi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER