Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

HAKAN GÖNEN OKUL ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

      HAKAN GÖNEN OKUL ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR              Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, okul ziyaretlerine devam ediyor.                   İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, beraberinde Şube Müdürü Hüseyin Kıran ile birlikte Iğdır’a bağlı Karakoyunlu ilçesi Kerimbeyli köyü’ne giderek Şehit Jandarma Er Yusuf Doğan Ortaokulu’na ziyarette bulundu.                Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, […]

HAKAN GÖNEN OKUL ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
21 Şubat 2019 - 19:48 'de eklendi.

      HAKAN GÖNEN OKUL ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

             Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, okul ziyaretlerine devam ediyor.

                  İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, beraberinde Şube Müdürü Hüseyin Kıran ile birlikte Iğdır’a bağlı Karakoyunlu ilçesi Kerimbeyli köyü’ne giderek Şehit Jandarma Er Yusuf Doğan Ortaokulu’na ziyarette bulundu.

               Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, gerçekleştirdiği ziyaret sırasında Okul Müdüründen okulun eğitim durumu hakkında bilgi aldı.

                  Daha sonra okul binası, kantin ve bahçeyi gezen İl Milli Eğitim müdürü Gönen, öğrencilerle de sohbet etti. Gönen,Öğrencilere nasihatlerde bulunarak, “Sizler bizlerin geleceğisiniz ileride belki de bu ülkeyi sizler yöneteceksiniz bunun  için çok çalışmanız gerekir kitap okumalısınız  en az haftada bir kitap okuyunuz” dedi.                     

Ziyaret sırasında öğretmenlerle de bir araya gelen Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, eğitim ve öğretim konusunda başarı dileklerini bildirerek okuldan ayrıldı.     

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER