Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

HALK GÜNÜ TOPLANTISI

Iğdır Valisi Sn. Enver Ünlü, ilgili kurum amirlerinin katılımıyla düzenlenen Halk Günü Toplantısında çeşitli iletişim kanalları vasıtasıyla kendisiyle görüşmek isteyen vatandaşlarımızla bir araya geldi. Halk Günü Toplantıları, sosyal medya platformları ve Açık Kapı birimi sayesinde çok fazla vatandaşımızla birebir iletişim kurularak sorun ve taleplerin sonuçlandırıldığını ifade eden Vali Ünlü , ”Hepinize hoş geldiniz diyorum.Bugün sizlerin […]

HALK GÜNÜ TOPLANTISI
29 Haziran 2019 - 16:59 'de eklendi.

Iğdır Valisi Sn. Enver Ünlü, ilgili kurum amirlerinin katılımıyla düzenlenen Halk Günü Toplantısında çeşitli iletişim kanalları vasıtasıyla kendisiyle görüşmek isteyen vatandaşlarımızla bir araya geldi.
Halk Günü Toplantıları, sosyal medya platformları ve Açık Kapı birimi sayesinde çok fazla vatandaşımızla birebir iletişim kurularak sorun ve taleplerin sonuçlandırıldığını ifade eden Vali Ünlü , ”Hepinize hoş geldiniz diyorum.Bugün sizlerin sorun, sıkıntı ve taleplerinizi dinlemek için buradayız. Bizlere aktaracağınız konuları bir süreç içerisinde takip edeceğiz ve İnşallah sizi memnun edecek şekilde taleplerinizi sonuçlandıracağız.” şeklinde konuştu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER