Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Hatice Sarıibrahim Hanımefendi Aile Ziyaretinde Bulundu

Vali/Belediye Başkan V. Sayın H. Engin Sarıibrahim’in eşi Hatice Sarıibrahim hanımefendi, aile ziyaretleri kapsamında ilimiz Özgür Mahallesi’nde ikamet etmekte olan Perek ailesinin misafiri oldu. Ekonomik durumu zayıf olan başarılı öğrencilerimizin ailesini ziyaret ederek ailenin durumu hakkında bilgi alan hanımefendi, ailenin çocuklarıyla yakından ilgilenerek onlara hediyeler verdi.Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Figen Alma ile Milli Eğitim […]

Hatice Sarıibrahim Hanımefendi Aile Ziyaretinde Bulundu
16 Eylül 2020 - 19:42 'de eklendi.

Vali/Belediye Başkan V. Sayın H. Engin Sarıibrahim’in eşi Hatice Sarıibrahim hanımefendi, aile ziyaretleri kapsamında ilimiz Özgür Mahallesi’nde ikamet etmekte olan Perek ailesinin misafiri oldu. 
Ekonomik durumu zayıf olan başarılı öğrencilerimizin ailesini ziyaret ederek ailenin durumu hakkında bilgi alan hanımefendi, ailenin çocuklarıyla yakından ilgilenerek onlara hediyeler verdi.
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Figen Alma ile Milli Eğitim Şube Müdürü Sedat Bilir’in de hanımefendiye eşlik ettiği ziyaret, hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER