Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Hatice Sarıibrahim Hanımefendi Şehit Ailelerini Ziyaret Etti

Vali/ Belediye Başkan V. Sayın H. Engin Sarıibrahim’in eşi Hatice Sarıibrahim hanımefendi, Aralık ilçemizde ikamet eden şehit ailelerimizi ziyaret etti. 2019 yılında Hakkari’nin Çukurca İlçesinde çıkan çatışmada şehit düşen Erhan Çiyapul ve 2016 yılında şehit edilen Sefter Taş’ın ailelerini ikametlerinde ziyaret eden hanımefendi şehit ailelerimiz ile bir süre sohbet etti. Devletimizin şehit ailelerimizin her zaman yanında […]

Hatice Sarıibrahim Hanımefendi Şehit Ailelerini Ziyaret Etti
09 Eylül 2020 - 9:54 'de eklendi.

Vali/ Belediye Başkan V. Sayın H. Engin Sarıibrahim’in eşi Hatice Sarıibrahim hanımefendi, Aralık ilçemizde ikamet eden şehit ailelerimizi ziyaret etti. 
2019 yılında Hakkari’nin Çukurca İlçesinde çıkan çatışmada şehit düşen Erhan Çiyapul ve 2016 yılında şehit edilen Sefter Taş’ın ailelerini ikametlerinde ziyaret eden hanımefendi şehit ailelerimiz ile bir süre sohbet etti. Devletimizin şehit ailelerimizin her zaman yanında olduğunu söyleyen hanımefendi, şehit ailelerimizin herhangi bir ihtiyacı olduğu taktirde kendilerine bir telefon kadar yakın olduklarını ifade etti. 
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür V. Gökhan Yavaşer ve Aralık Kaymakamı Mustafa Görmüş’ün eşi Nuriye Görmüş’ün de hanımefendiye eşlik ettiği ziyarette,  şehit ailelerimiz ziyaretlerinden dolayı duydukları memnuniyeti ifade ederek hanımefendiye teşekkür etti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER