Reklamı kapat

Reklamı kapat
Iğdır Aydın Gazetesi

Hazar Koleji Heyeti Rektör Alma’ya Nezaket Ziyareti Gerçekleştirdi

Hazar Koleji Kurucusu Üstün Eğrice ve heyeti, Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma’yı makamında ziyaret etti. Rektör Prof. Dr. Alma Hazar Koleji Kurucusu Üstün Eğrice ve okul yöneticileri’nın yaptığı ziyaretten dolayı teşekkürlerini sunarak, Iğdır Üniversitesi olarak tüm MEB bünyesinde bulunan okullara her türlü destek vermeye hazır olduklarını söyledi. Hazar Koleji Kurucusu Eğrice ise, Rektör Alma’nın […]

Hazar Koleji Heyeti Rektör Alma’ya Nezaket Ziyareti Gerçekleştirdi
21 Ekim 2020 - 10:46 'de eklendi.

Hazar Koleji Kurucusu Üstün Eğrice ve heyeti, Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma’yı makamında ziyaret etti.

Rektör Prof. Dr. Alma Hazar Koleji Kurucusu Üstün Eğrice ve okul yöneticileri’nın yaptığı ziyaretten dolayı teşekkürlerini sunarak, Iğdır Üniversitesi olarak tüm MEB bünyesinde bulunan okullara her türlü destek vermeye hazır olduklarını söyledi. Hazar Koleji Kurucusu Eğrice ise, Rektör Alma’nın kendilerine gösterdiği misafirperverlikten ötürü çok memnun olduğunu ifade ederek, Üniversite ve Hazar Koleji arasında işbirliğine hazır olduklarının mesajını verdi. Ayrıca ziyarette yapılması planlanan projeler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Ziyaret, hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER